مصاحبه با هادی پور قدیری یکی دیگر از پارادایسی ها

 در دوره مصاحبه هایی که با اعضای پارادایس داریم اینبار قرعه به نام یکی دیگر از سوارکاران عزیز  پارادایس، هادی پور قدیری  افتاد .در نظر داریم با توجه به روال مصاحبه هایی که با پارادایسی ها داریم بیوگرافی کوچکی از سواری دوستداران این رشته در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم.
هادی پورقدیری متولد سال 57 13 از اصفهان 
وی در سن 6 سالگی اولین بار سواری بر اسب را در مزرعه پدر بزرگش تجربه کرد و بخاطر علاقه وافرش به این رشته  از سن 15 سالگی به صورت کلاسیک و آموزشی زیر نظر مربی اش محسن قاضی عسگر سوارکاری را ادامه داد.
این سوارکار خاطر نشان کرد 6 سال است که با کمک  مربی اش علیرضا عامری  به نحوی حرفه ای تر در این رشته سواری می کند و مربی اش را نه تنها در زمینه سواری بلکه در اخلاق به عنوان یک مربی سرآمد و شایسته می داند.
هادی پور قدیری تا کنون 15 مسابقه خارج از رده شرکت کرده  و قصد دارد در آینده چنانچه توان مالی اش اجازه دهد با خرید اسب مورد علاقه اش سوارکاری را به صورت حرفه ای ادامه دهد.
 وی با توجه به باشگاه هایی که در آن سواری کرده پارادایس  را انتخاب اول خود میداند .مدیریت دقیق ،نظم ،فضای سبز ،محیط آرام و امانتداری کارگران را از عوامل موثر در انتخاب اولش دانست.
با امید موفقیت این سوارکار عزیز