نشست نواب رییس بانوان هیات های سوارکاری سراسر کشور؛

دکتر مسعود خلیلی: بايد توجه ويژه اي به رده هاي سني پايه داشته باشيم /در شرايط كنوني اقتصاد به سمت پوني كلاب برويم 


دكتر خليلي  توجه به حوزه قهرماني، همگاني و حرفه‌اي در ورزش سواركاري را مهم بر شمرد و با بيان اينكه ابعاد مختلف سواركاري در قالب برنامه استراتژيك فدراسيون مورد توجه قرار گرفته است، تصريح : بايد در رده‌هاي پايه خصوصاً نونهالان و نوجوانان سرمايه‌گذاري كنيم تا در آينده نتايج خوبي را به ارمغان آوريم .به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری، دکتر مسعود خلیلی رییس فدراسیون سوارکاری در نشست نواب رییس بانوان هیات های استانی که با حضور دکتر فرهادی زاد برگزار شد، از معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان به دلیل توجه به ورزش این قشر از جامعه به نیکی نام برد و‌ نقش آفريني این معاونت در تحولات چشمگير ورزش بانوان را مثبت ارزيابي كرد .

رييس فدراسيون سواركاري در ادامه اهميت توسعه مركز آموزش علمي كاربردي فدراسيون سواركاري را مهم بر شمرد و از زحمات دكتر كيان مهر نايب رييس بانوان اين فدراسيون به نيكي ياد كرد.

دكتر خليلي  توجه به حوزه قهرماني، همگاني و حرفه‌اي در ورزش سواركاري را مهم بر شمرد و با بيان اينكه ابعاد مختلف سواركاري در قالب برنامه استراتژيك فدراسيون مورد توجه قرار گرفته است، تصريح : بايد در رده‌هاي پايه خصوصاً نونهالان و نوجوانان سرمايه‌گذاري كنيم تا در آينده نتايج خوبي را به ارمغان آوريم .

رييس فدراسيون سواركاري با اشاره به مشكلات كنوني اقتصادي اهميت برنامه ريزي موثر و اينده نگرانه را مورد تاكيد قرار داد و اظهار داشت : در شرايط اقتصادي كنوني  بايد به سمت پوني كلاب برويم و به عنوان يك اسب آموزشي از آن بهره ببريم. 

دكتر خليلي نواب رييس بانوان هيات هاي استاني را مورد خطاب قرار داد و اظهار داشت: برگزاري مسابقات را با استان هاي هم جوار بصورت گروهي برنامه ريزي كنيد و تا بازگشت به شرايط عادي بحث آموزش را جدي بگيريد .

@feiri_news